ELG-75-42D2
MEAN WELLMEAN WELL
ELG-75-42D2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος LED POWER SUPPLIES 75.6W 72V 1.8
Φύλλα δεδομένων: ELG-75-42D2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ELG-75-42D2
Αριθμός εξαρτήματος ELG-75-42D2 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή LED POWER SUPPLIES 75.6W 72V 1.8 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2689 pcs Φύλλο δεδομένων ELG-75-42D2.pdf
Τάσης - Έξοδος 21 ~ 42 V Τάσης - Απομόνωση 3.75kV
Τάση - Εισόδου (Min) 100VAC Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC
Τύπος Constant Current, Voltage τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 6.14" L x 2.48" W x 1.40" H (156.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Σειρά ELG-75 Ακροαματικότητα IP67
Ισχύς (Watts) 76W Αλλα ονόματα 1866-5162
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αποδοτικότητα 90% dimming -
Λεπτομερής περιγραφή 1.8A 21 ~ 42 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.8A