ELG-75-24B
MEAN WELLMEAN WELL
ELG-75-24B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος LED DRVR CC/CV AC/DC 24V 3.15A
Φύλλα δεδομένων: ELG-75-24B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ELG-75-24B
Αριθμός εξαρτήματος ELG-75-24B Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή LED DRVR CC/CV AC/DC 24V 3.15A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2993 pcs Φύλλο δεδομένων ELG-75-24B.pdf
Τάσης - Έξοδος 24V Τάσης - Απομόνωση 3750kV
Τάση - Εισόδου (Min) 100VAC Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC
Τύπος Constant Current, Voltage τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 6.50" L x 2.48" W x 1.40" H (165.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Σειρά ELG-75 Ακροαματικότητα IP67
Ισχύς (Watts) 76W Αλλα ονόματα 1866-1563
ELG-75-24B-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 88%
dimming Analog, PWM Λεπτομερής περιγραφή 3.15A 24V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.15A εγκρίσεις CB, CCC, CE, cURus, TUV