DRT-240-48
MEAN WELLMEAN WELL
DRT-240-48 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 48V 240W
Φύλλα δεδομένων: DRT-240-48.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DRT-240-48
Αριθμός εξαρτήματος DRT-240-48 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 240W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1323 pcs Φύλλο δεδομένων DRT-240-48.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 340 ~ 550 VAC (3PH), 480 ~ 780 VDC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 3.94" L x 4.94" W x 4.94" H (100.0mm x 125.5mm x 125.5mm)
Σειρά DRT-240 Ισχύς (Watts) 240W
Αλλα ονόματα 1866-1436
DRT-240-48-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Χαρακτηριστικά Adjustable Output Αποδοτικότητα 89%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 5A 340 ~ 550 VAC (3PH), 480 ~ 780 VDC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5A