DPBW03G-12
MEAN WELLMEAN WELL
DPBW03G-12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-12V 3W
Φύλλα δεδομένων: DPBW03G-12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DPBW03G-12
Αριθμός εξαρτήματος DPBW03G-12 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 3W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12426 pcs Φύλλο δεδομένων DPBW03G-12.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -12V Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 1500V Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Σειρά DPBW03 Ισχύς (Watts) 3W
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση 8-SIP Module, 7 Leads
Αλλα ονόματα 1866-1399
DPBW03G-12-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αποδοτικότητα 83% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 125mA, 125mA 18V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 125mA, 125mA εφαρμογές ITE (Commercial)