DKE10B-24
MEAN WELLMEAN WELL
DKE10B-24 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: DKE10B-24
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-24V 10W
Φύλλα δεδομένων: DKE10B-24.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DKE10B-24
Αριθμός εξαρτήματος DKE10B-24 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-24V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5784 pcs Φύλλο δεδομένων DKE10B-24.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -24V Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 1000V Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm)
Σειρά DKE10 Ισχύς (Watts) 10W
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση 5-DIP Module
Αλλα ονόματα 1866-1328
DKE10B-24-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 71°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OCP, SCP
Αποδοτικότητα 81% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 210mA, 210mA 18V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 210mA, 210mA εφαρμογές ITE (Commercial)