DKA15C-05
MEAN WELLMEAN WELL
DKA15C-05 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: DKA15C-05
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-5V 15W
Φύλλα δεδομένων: DKA15C-05.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DKA15C-05
Αριθμός εξαρτήματος DKA15C-05 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-5V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4901 pcs Φύλλο δεδομένων DKA15C-05.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -5V Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 1000V Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 72V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm)
Σειρά DKA15 Ισχύς (Watts) 15W
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση 5-DIP Module
Αλλα ονόματα 1866-1309
DKA15C-05-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 71°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OCP, SCP
Αποδοτικότητα 82% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1.5A, 1.5A 36V - 72V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.5A, 1.5A εφαρμογές ITE (Commercial)