CLG-150-36B
MEAN WELLMEAN WELL
CLG-150-36B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος LED DRVR CC/CV AC/DC 27-36V 4.2A
Φύλλα δεδομένων: CLG-150-36B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CLG-150-36B
Αριθμός εξαρτήματος CLG-150-36B Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή LED DRVR CC/CV AC/DC 27-36V 4.2A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1987 pcs Φύλλο δεδομένων CLG-150-36B.pdf
Τάσης - Έξοδος 27 ~ 36 V Τάσης - Απομόνωση 3750kV
Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC Τάση - Εισόδου (Max) 295VAC
Τύπος Constant Current, Voltage τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 7.80" L x 2.68" W x 1.53" H (198.2mm x 68.0mm x 38.8mm)
Σειρά CLG-150 Ακροαματικότητα IP67
Ισχύς (Watts) 151W Αλλα ονόματα 1866-1228
CLG-150-36B-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 70°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αποδοτικότητα 91% dimming -
Λεπτομερής περιγραφή 4.2A 27 ~ 36 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.2A