A302-300-B2
MEAN WELLMEAN WELL
A302-300-B2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος INVERTER 24VDC 300W 2 OUTLET
Φύλλα δεδομένων: A302-300-B2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A302-300-B2
Αριθμός εξαρτήματος A302-300-B2 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή INVERTER 24VDC 300W 2 OUTLET Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1913 pcs Φύλλο δεδομένων A302-300-B2.pdf
Τάσης - Έξοδος 110VAC Τάση - Είσοδος 24VDC
Τύπος Inverter Μέγεθος 6.50" L x 3.46" W x 2.91" H (165.0mm x 88.0mm x 74.0mm)
Σειρά A300-300 δυνατότητα απομακρυσμένης No
περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America Ισχύς - Έξοδος Surge 600W
Ισχύς - Έξοδος συνεχούς 300W Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)