A301-600-B2
MEAN WELLMEAN WELL
A301-600-B2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος INVERTER 12VDC 600W 2 OUTLET
Φύλλα δεδομένων: A301-600-B2.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 975 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 975 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A301-600-B2
Αριθμός εξαρτήματος A301-600-B2 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή INVERTER 12VDC 600W 2 OUTLET Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 975 pcs Φύλλο δεδομένων A301-600-B2.pdf
Τάσης - Έξοδος 110VAC Τάση - Είσοδος 12VDC
Τύπος Inverter Μέγεθος 8.27" L x 6.81" W x 2.56" H (210.0mm x 173.0mm x 65.0mm)
Σειρά A301-600 δυνατότητα απομακρυσμένης No
περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America Ισχύς - Έξοδος Surge 1.2kW
Ισχύς - Έξοδος συνεχούς 600W Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)