SFT-10-B-F35-EPD
Luminus DevicesLuminus Devices
Luminus Devices
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED
Φύλλα δεδομένων: SFT-10-B-F35-EPD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SFT-10-B-F35-EPD Κατασκευαστής Luminus Devices
Περιγραφή LED Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23776 pcs Φύλλο δεδομένων SFT-10-B-F35-EPD.pdf
μήκος κύματος 455nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3V
Οπτική γωνία - Θερμοκρασία - Δοκιμή 25°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm)
Σειρά SFT-10 Συσκευασία / υπόθεση 1414 (3535 Metric)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.029" (0.74mm) Ροή @ Ρεύμα / Θερμοκρασία - Δοκιμή 34 lm (Typ)
Λεπτομερής περιγραφή LED Lighting Color SFT-10 Blue 455nm 1414 (3535 Metric) Τρέχουσες - Test 700mA
Τρέχουσες - Max 3A Χρώμα Blue