PT-39-B-C21-EPC
Luminus DevicesLuminus Devices
PT-39-B-C21-EPC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Luminus Devices
Περιγραφή προϊόντος BIG CHIP LED HB MODULE BLUE
Φύλλα δεδομένων: PT-39-B-C21-EPC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PT-39-B-C21-EPC Κατασκευαστής Luminus Devices
Διαθέσιμη ποσότητα 3975 pcs Φύλλο δεδομένων PT-39-B-C21-EPC.pdf
μήκος κύματος 460nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3.9V
Οπτική γωνία - Τύπος LED Module
Θερμοκρασία - Δοκιμή 25°C Μέγεθος / Διαστάσεις 26.50mm L x 16.00mm W
Σειρά PT-39 Συσκευασία Tray
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Τρέχουσες - Test 8 lm/W
Επιφάνεια εκπομπής φωτός (LES) 1.87mm L x 2.09mm W Τύπος φακού Flat
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 6.30mm
Ροή @ Ρεύμα / Θερμοκρασία - Δοκιμή 290 lm (235 lm ~ 345 lm) Χαρακτηριστικά With Connector
Λεπτομερής περιγραφή LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module PT-39 Blue Rectangle Τρέχουσες - Test 9.8A
Τρέχουσες - Max 9.8A Διαμόρφωση Rectangle