LM3S2793-IBZ80-C1
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT 128KB FLASH 108BGA
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
184 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LM3S2793-IBZ80-C1 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 10736 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 1.32 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 108-BGA (10x10)
Ταχύτητα 80MHz Σειρά Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 2000
RAM Μέγεθος 64K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 108-LFBGA
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 67 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 2000 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 128KB (128K x 8) FLASH 108-BGA (10x10) Μετατροπείς δεδομένων A/D 16x10b