SSP-3MB92UP12G
Lumex, Inc.Lumex, Inc.
SSP-3MB92UP12G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Lumex, Inc.
Περιγραφή προϊόντος LED .43" 3L BA9S 525NM PGRN WTR
Φύλλα δεδομένων: SSP-3MB92UP12G.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SSP-3MB92UP12G Κατασκευαστής Lumex, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 5394 pcs Φύλλο δεδομένων SSP-3MB92UP12G.pdf
μήκος κύματος 525nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 12V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.433" Dia x 1.063" H (11.00mm x 27.00mm) Σειρά Poly-Leds™
Αλλα ονόματα 441-1030 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 23000mcd Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή LED Lamp Replacement Green (x 3) Miniature Bayonet (BA9S) 12V 0.433" Dia x 1.063" H (11.00mm x 27.00mm) Διαμόρφωση 3 Round