SSL-LX20R6SID
Lumex, Inc.Lumex, Inc.
Lumex, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED RED DIFFUSED 6CHIP JUMBO T/H
Φύλλα δεδομένων: SSL-LX20R6SID.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1025 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SSL-LX20R6SID
Αριθμός εξαρτήματος SSL-LX20R6SID Κατασκευαστής Lumex, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 45688 pcs Φύλλο δεδομένων SSL-LX20R6SID.pdf
Μήκος κύματος - Peak 636nm Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα -
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 6.3V Οπτική γωνία 120°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-CHIP JUMBO Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση 200mcd
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Διαφάνεια φακού Diffused
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 20.00mm φακός χρώμα Red
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος (Max) 13.50mm
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Red LED Indication - Discrete 6.3V Radial
Τρέχουσες - Test 20mA Διαμόρφωση Standard