LDT-N3602RI
Lumex, Inc.Lumex, Inc.
Lumex, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED .36" TRI 565NM DPLX GRN CC
Φύλλα δεδομένων: LDT-N3602RI.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LDT-N3602RI
Αριθμός εξαρτήματος LDT-N3602RI Κατασκευαστής Lumex, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 5143 pcs Φύλλο δεδομένων LDT-N3602RI.pdf
Μήκος κύματος - Peak 565nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2.2V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.551" H x 0.886" W x 0.283" D (14.00mm x 22.50mm x 7.20mm) Σειρά -
Έκλυση ενέργειας (Max) 105mW Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 12-DIP (0.400", 10.16mm), 11 Leads Αριθμός χαρακτήρων 3
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση 3.5mcd
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant οθόνη Τύπος 7-Segment
Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.36" (9.14mm) Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Green 7-Segment 3 Character Common Cathode 2.2V 10mA 0.551" H x 0.886" W x 0.283" D (14.00mm x 22.50mm x 7.20mm) 12-DIP (0.400", 10.16mm), 11 Leads
Τρέχουσες - Test 10mA κοινή Pin Common Cathode