LDS-AD12RI
Lumex, Inc.Lumex, Inc.
LDS-AD12RI Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Lumex, Inc.
Περιγραφή προϊόντος LED 7-SEG 2.25 SNGL GRN CA DIR
Φύλλα δεδομένων: LDS-AD12RI.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
21 pcs
42 pcs
105 pcs
252 pcs
504 pcs
1008 pcs
2520 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LDS-AD12RI
Αριθμός εξαρτήματος LDS-AD12RI Κατασκευαστής Lumex, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 27140 pcs Φύλλο δεδομένων LDS-AD12RI.pdf
Μήκος κύματος - Peak 565nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 8.4V
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.756" H x 1.890" W x 0.472" D (70.00mm x 48.00mm x 12.00mm) Σειρά -
Έκλυση ενέργειας (Max) 105mW Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 10-DIP (2.367", 60.10mm) Αλλα ονόματα 67-1490
LDSAD12RI
LU97015
Αριθμός χαρακτήρων 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 6.3mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant οθόνη Τύπος 7-Segment
Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 2.24" (56.90mm) Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Anode 8.4V 10mA 2.756" H x 1.890" W x 0.472" D (70.00mm x 48.00mm x 12.00mm) 10-DIP (2.367", 60.10mm)
Τρέχουσες - Test 10mA κοινή Pin Common Anode