LDQ-M5207RI-USB
Lumex, Inc.Lumex, Inc.
Lumex, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED QUAD DIGITAL DISPLAY COMMON
Φύλλα δεδομένων: LDQ-M5207RI-USB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LDQ-M5207RI-USB Κατασκευαστής Lumex, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 4071 pcs Φύλλο δεδομένων LDQ-M5207RI-USB.pdf
Μήκος κύματος - Peak 470nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3.5V
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.980" H x 0.748" W x 0.285" D (50.30mm x 19.00mm x 7.25mm) Σειρά -
Έκλυση ενέργειας (Max) 105mW Συσκευασία / υπόθεση 14-DIP (0.600", 15.24mm)
Αριθμός χαρακτήρων 4.5 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 6mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant οθόνη Τύπος 7-Segment
Μορφή εμφάνισης - Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.52" (13.20mm)
Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Blue 7-Segment 4.5 Character Common Anode 3.5V 10mA 1.980" H x 0.748" W x 0.285" D (50.30mm x 19.00mm x 7.25mm) 14-DIP (0.600", 15.24mm) Τρέχουσες - Test 10mA