LDQ-M284RI
Lumex, Inc.Lumex, Inc.
LDQ-M284RI Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Lumex, Inc.
Περιγραφή προϊόντος LED 7-SEG .28 QUAD RED CA MULT
Φύλλα δεδομένων: LDQ-M284RI.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
15 pcs
30 pcs
105 pcs
255 pcs
510 pcs
1005 pcs
2505 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LDQ-M284RI
Αριθμός εξαρτήματος LDQ-M284RI Κατασκευαστής Lumex, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 50688 pcs Φύλλο δεδομένων LDQ-M284RI.pdf
Μήκος κύματος - Peak 635nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.402" H x 1.268" W x 0.228" D (10.20mm x 32.20mm x 5.80mm) Σειρά -
Έκλυση ενέργειας (Max) 105mW Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 12-DIP (0.300", 7.62mm) Αλλα ονόματα 67-1427
LDQM284RI
LU91071
Αριθμός χαρακτήρων 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 5mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant οθόνη Τύπος 7-Segment
Μορφή εμφάνισης - Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.28" (7.00mm)
Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Red 7-Segment 4 Character Common Anode 2V 10mA 0.402" H x 1.268" W x 0.228" D (10.20mm x 32.20mm x 5.80mm) 12-DIP (0.300", 7.62mm) Τρέχουσες - Test 10mA