GT-RLSA200SS
Lumex, Inc.Lumex, Inc.
Lumex, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ARRESTOR LD RADIAL
Φύλλα δεδομένων: GT-RLSA200SS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GT-RLSA200SS
Αριθμός εξαρτήματος GT-RLSA200SS Κατασκευαστής Lumex, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 5970 pcs Φύλλο δεδομένων GT-RLSA200SS.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) 200V Ανοχή ±15%
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αριθμός των Πολωνών 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ρεύμα απελευθέρωσης παλμού (8 / 20μs) 1000A (1kA)
Fail Σύντομο No Λεπτομερής περιγραφή Gas Discharge Tube 200V 1000A (1kA) ±15% 2 Pole Through Hole