OTX-433-HH-LR8-HS
Linx TechnologiesLinx Technologies
OTX-433-HH-LR8-HS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Linx Technologies
Περιγραφή προϊόντος REMOTE CONTROL TX HS 433MHZ 8BTN
Φύλλα δεδομένων: 1.OTX-433-HH-LR8-HS.pdf2.OTX-433-HH-LR8-HS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OTX-433-HH-LR8-HS Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή REMOTE CONTROL TX HS 433MHZ 8BTN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2248 pcs Φύλλο δεδομένων 1.OTX-433-HH-LR8-HS.pdf2.OTX-433-HH-LR8-HS.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.1 V ~ 3.6 V Σειρά -
ευαισθησία - Ισχύς - εξόδου -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Διαφοροποίηση ή πρωτόκολλο ASK, OOK
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση Handheld, 8 Button
Λειτουργία Transmitter, OOK Συχνότητα 433MHz
Χαρακτηριστικά 8 Buttons, 1000 ft. Operating Distance, High Security Λεπτομερής περιγραφή RF Transmitter, OOK 433MHz ASK, OOK Handheld, 8 Button
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
OTX-ACC-KIT-HH-GRY
OTX-ACC-KIT-HH-GRY
Περιγραφή: COVER FOR OEM TRANSMITTER
Σε απόθεμα: 31071 pcs
Κατεβάστε: OTX-ACC-KIT-HH-GRY.pdf
RFQ
OTX-433-HH-KF5-MS
OTX-433-HH-KF5-MS
Περιγραφή: XMITTER KEYFOB 433MHZ 5 BUTTON