OTX-418-HH-KF5-MS
Linx TechnologiesLinx Technologies
OTX-418-HH-KF5-MS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Linx Technologies
Περιγραφή προϊόντος XMITTER KEYFOB 418MHZ 5 BUTTON
Φύλλα δεδομένων: OTX-418-HH-KF5-MS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OTX-418-HH-KF5-MS Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή XMITTER KEYFOB 418MHZ 5 BUTTON Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4394 pcs Φύλλο δεδομένων OTX-418-HH-KF5-MS.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.1 V ~ 3.6 V Σειρά -
ευαισθησία - Ισχύς - εξόδου -
Αλλα ονόματα OTX418HHKF5MS Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Διαφοροποίηση ή πρωτόκολλο ASK, OOK Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση Handheld, 5 Button
Συχνότητα 418MHz Χαρακτηριστικά 5 Buttons, 750 ft. Operating Distance
Λεπτομερής περιγραφή RF Transmitter 418MHz ASK, OOK Handheld, 5 Button Ποσοστό δεδομένων (μέγιστο) -