FCTN-RLY4-418-MOM
Linx TechnologiesLinx Technologies
Linx Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MODULE MOM RECEIVER 418MHZ
Φύλλα δεδομένων: FCTN-RLY4-418-MOM.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FCTN-RLY4-418-MOM Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή MODULE MOM RECEIVER 418MHZ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4922 pcs Φύλλο δεδομένων FCTN-RLY4-418-MOM.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5 V ~ 16 V Σειρά -
ευαισθησία -118dBm Ισχύς - εξόδου -
Αλλα ονόματα Q4309416A Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση - Λειτουργία Receiver
Συχνότητα 418MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή RF Receiver 418MHz Ποσοστό δεδομένων (μέγιστο) -
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FCTN-WALL-315
FCTN-WALL-315
Περιγραφή: MODULE AC SWITCH RECEIVER 315MHZ
Σε απόθεμα: 4639 pcs
Κατεβάστε: FCTN-WALL-315.pdf
RFQ
FCTN-RLY4-418-2
FCTN-RLY4-418-2
Περιγραφή: MODULE 4 POS RECEIVER 418MHZ