CSI-SGFI-200-UFFR-B
Linx TechnologiesLinx Technologies
CSI-SGFI-200-UFFR-B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Linx Technologies
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY SMA-UMCC 7.874"
Φύλλα δεδομένων: CSI-SGFI-200-UFFR-B.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CSI-SGFI-200-UFFR-B Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή CBL ASSY SMA-UMCC 7.874" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23567 pcs Φύλλο δεδομένων CSI-SGFI-200-UFFR-B.pdf
Στυλ SMA to UMCC Σειρά -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Μήκος 7.874" (200.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 50 Ohms
Γένος Female to Female Συχνότητα - Max 3GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Cable Assembly Coaxial SMA to UMCC Female to Female 1.13mm OD Coaxial Cable 7.874" (200.00mm)
Χρώμα Gray Τύπος καλωδίου 1.13mm OD Coaxial Cable