CSI-SGFE-100-UFFR-B
Linx TechnologiesLinx Technologies
CSI-SGFE-100-UFFR-B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Linx Technologies
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY SMA-UMCC 3.937"
Φύλλα δεδομένων: CSI-SGFE-100-UFFR-B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CSI-SGFE-100-UFFR-B Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή CBL ASSY SMA-UMCC 3.937" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21445 pcs Φύλλο δεδομένων CSI-SGFE-100-UFFR-B.pdf
Στυλ SMA to UMCC Σειρά -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Μήκος 3.937" (100.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 50 Ohms
Γένος Female to Female Συχνότητα - Max 3GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Cable Assembly Coaxial SMA to UMCC Female to Female 1.13mm OD Coaxial Cable 3.937" (100.00mm)
Χρώμα Gray Τύπος καλωδίου 1.13mm OD Coaxial Cable
2ο Connector Ultra Miniature Coaxial Plug, Female Socket, Right Angle 1ο Connector SMA Female Jack
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CSI-SGFE-300-UFFR-B
CSI-SGFE-300-UFFR-B
Περιγραφή: CBL ASSY SMA-UMCC 11.811"
Σε απόθεμα: 22253 pcs
Κατεβάστε: CSI-SGFE-300-UFFR-B.pdf
RFQ
CSI-SGFE-100-UFFR
CSI-SGFE-100-UFFR