ANT-868-CW-HW
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-868-CW-HW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Linx Technologies
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 868MHZ WHIP STR RP-SMA ML
Φύλλα δεδομένων: ANT-868-CW-HW.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ANT-868-CW-HW
Αριθμός εξαρτήματος ANT-868-CW-HW Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή RF ANT 868MHZ WHIP STR RP-SMA ML Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11414 pcs Φύλλο δεδομένων ANT-868-CW-HW.pdf
VSWR 1.9 Λήξη Connector, RP-SMA Male
Σειρά HW επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα ANT-868-CW-HW_
ANT-868-CW-HW_-ND
ANT868CWHW
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 5.335" (135.50mm) Κέρδος 0dBi
Εύρος συχνότητας 855MHz ~ 880MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 868MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 868MHz ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox Whip, Straight RF Antenna 855MHz ~ 880MHz 0dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount εφαρμογές ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox