ANT-433-CW-RH-SMA
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-433-CW-RH-SMA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Linx Technologies
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 433MHZ WHIP STR SMA MALE
Φύλλα δεδομένων: ANT-433-CW-RH-SMA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ANT-433-CW-RH-SMA Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή RF ANT 433MHZ WHIP STR SMA MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16178 pcs Φύλλο δεδομένων ANT-433-CW-RH-SMA.pdf
VSWR 1.9 Λήξη Connector, SMA Male
Σειρά RH επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα ANT433CWRHSMA
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 2.008" (51.00mm) Κέρδος -5.6dBi
Εύρος συχνότητας 425MHz ~ 440MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 433MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 433MHz Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems Whip, Straight RF Antenna 425MHz ~ 440MHz -5.6dBi Connector, SMA Male Connector Mount εφαρμογές Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems
κεραία Τύπος Whip, Straight
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ANT-433-CW-QW-SMA
ANT-433-CW-QW-SMA
Σε απόθεμα: 12973 pcs
Κατεβάστε: ANT-433-CW-QW-SMA.pdf
RFQ
ANT-433-CW-RAH
ANT-433-CW-RAH
Περιγραφή: RF ANT 433MHZ WHIP RA RP-SMA MAL
Σε απόθεμα: 16027 pcs
Κατεβάστε: ANT-433-CW-RAH.pdf
RFQ
ANT-433-CW-RH
ANT-433-CW-RH
Περιγραφή: RF ANT 433MHZ WHIP STR RP-SMA ML