ANT-433-CW-HD-SMA
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-433-CW-HD-SMA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Linx Technologies
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 433MHZ WHIP STR SMA MALE
Φύλλα δεδομένων: ANT-433-CW-HD-SMA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ANT-433-CW-HD-SMA Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή RF ANT 433MHZ WHIP STR SMA MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12644 pcs Φύλλο δεδομένων ANT-433-CW-HD-SMA.pdf
VSWR 2 Λήξη Connector, SMA Male
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 3.465" (88.00mm)
Κέρδος 0.7dBi Εύρος συχνότητας 420MHz ~ 445MHz
Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 433MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 433MHz Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems Whip, Straight RF Antenna 420MHz ~ 445MHz 0.7dBi Connector, SMA Male Connector Mount