ANT-418-CW-HW
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-418-CW-HW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Linx Technologies
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 418MHZ WHIP STR RP-SMA ML
Φύλλα δεδομένων: ANT-418-CW-HW.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ANT-418-CW-HW
Αριθμός εξαρτήματος ANT-418-CW-HW Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή RF ANT 418MHZ WHIP STR RP-SMA ML Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9708 pcs Φύλλο δεδομένων ANT-418-CW-HW.pdf
VSWR 2 Λήξη Connector, RP-SMA Male
Σειρά HW επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα ANT418CWHW
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 4.724" (120.00mm) Κέρδος 0dBi
Εύρος συχνότητας 403MHz ~ 433MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 418MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 418MHz Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems Whip, Straight RF Antenna 403MHz ~ 433MHz 0dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount εφαρμογές Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems
κεραία Τύπος Whip, Straight
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ANT-418-CW-QW
ANT-418-CW-QW
Σε απόθεμα: 11682 pcs
Κατεβάστε: ANT-418-CW-QW.pdf
RFQ
ANT-418-CW-HD
ANT-418-CW-HD
Σε απόθεμα: 10288 pcs
Κατεβάστε: ANT-418-CW-HD.pdf
RFQ
ANT-418-CW-HWR-SMA
ANT-418-CW-HWR-SMA
Περιγραφή: RF ANT 418MHZ WHIP TILT SMA MALE
Κατεβάστε: ANT-418-CW-HWR-SMA.pdf
ANT-418-CW-HW-SMA
ANT-418-CW-HW-SMA
Περιγραφή: RF ANT 418MHZ WHIP STR SMA MALE