ANT-1.4-CW-HW
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-1.4-CW-HW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Linx Technologies
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 1.4GHZ WHIP STR RP-SMA ML
Φύλλα δεδομένων: ANT-1.4-CW-HW.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ANT-1.4-CW-HW
Αριθμός εξαρτήματος ANT-1.4-CW-HW Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή RF ANT 1.4GHZ WHIP STR RP-SMA ML Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11974 pcs Φύλλο δεδομένων ANT-1.4-CW-HW.pdf
VSWR 2 Λήξη Connector, RP-SMA Male
Σειρά HW επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 4.724" (120.00mm)
Κέρδος 0.7dBi Εύρος συχνότητας 1.35GHz ~ 1.45GHz
Συχνότητα ομάδας UHF (1 GHz ~ 2 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 1.4GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 1.4GHz Whip, Straight RF Antenna 1.35GHz ~ 1.45GHz 0.7dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount
εφαρμογές - κεραία Τύπος Whip, Straight
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ANT-2.4-CW-HW
ANT-2.4-CW-HW
Περιγραφή: RF ANT 2.4GHZ WHIP STR RP-SMA ML
Σε απόθεμα: 12766 pcs
Κατεβάστε: ANT-2.4-CW-HW.pdf
RFQ
ANT-1.4-CW-HWR-RPS
ANT-1.4-CW-HWR-RPS
Περιγραφή: RF ANT 1.4GHZ WHIP TILT RP-SMA
Σε απόθεμα: 11324 pcs
Κατεβάστε: ANT-1.4-CW-HWR-RPS.pdf
RFQ
ANT-2.4-CN-N
ANT-2.4-CN-N
Περιγραφή: RF ANT 2.4GHZ CORNER REFL CABLE
Κατεβάστε: ANT-2.4-CN-N.pdf
ANT-1.4-CW-HW-SMA
ANT-1.4-CW-HW-SMA
Περιγραφή: RF ANT 1.4GHZ WHIP STR SMA MALE
Κατεβάστε:
ANT-1.4-CW-HWR-SMA
ANT-1.4-CW-HWR-SMA
Περιγραφή: RF ANT 1.4GHZ WHIP TILT SMA MALE