TGF30-07870787-079
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
TGF30-07870787-079 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Leader Tech Inc.
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 199.9MMX199.9MM BLUE
Φύλλα δεδομένων: 1.TGF30-07870787-079.pdf2.TGF30-07870787-079.pdf3.TGF30-07870787-079.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TGF30-07870787-079 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Χρήση - Τύπος Gap Filler Pad, Sheet
Πάχος 0.0790" (2.007mm) θερμική αντίσταση 0.90°C/W
Θερμική αγωγιμότητα 3.0 W/m-K Σχήμα Square
Σειρά TGF30 Περίγραμμα 199.90mm x 199.90mm
Αλλα ονόματα 1798-1257 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Aluminum Oxide filled Silicone Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Blue 199.90mm x 199.90mm Square Tacky - Both Sides