89-CBSFND-2.25X3.75X0.8
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 89-CBSFND-2.25X3.75X0.80--89S35-
Φύλλα δεδομένων: 89-CBSFND-2.25X3.75X0.8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 89-CBSFND-2.25X3.75X0.8 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 89-CBSFND-2.25X3.75X0.80--89S35- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3255 pcs Φύλλο δεδομένων 89-CBSFND-2.25X3.75X0.8.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.250" (57.15mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 80-CBS
Αλλα ονόματα 89-CBSFND-2.25X3.75X0.80
89-CBSFND-2.25X3.75X0.80-ND
τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 3.750" (95.25mm)
Ύψος - Συνολικά 0.800" (20.32mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 3.750" (95.25mm) Vent Holes in Pattern Through Hole