84-CBSFPDVD-1.0X3.5X1.0
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 84-CBSFPDVD-1.0X3.5X1.0--84S163-
Φύλλα δεδομένων: 84-CBSFPDVD-1.0X3.5X1.0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 84-CBSFPDVD-1.0X3.5X1.0 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 84-CBSFPDVD-1.0X3.5X1.0--84S163- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2260 pcs Φύλλο δεδομένων 84-CBSFPDVD-1.0X3.5X1.0.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 80-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.500" (88.90mm) Ύψος - Συνολικά 1.000" (25.40mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole