83-CBSF-4.5X6.5X0.8
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 83-CBSF-4.5X6.5X0.8--83S77--CIRC
Φύλλα δεδομένων: 83-CBSF-4.5X6.5X0.8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 83-CBSF-4.5X6.5X0.8 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 83-CBSF-4.5X6.5X0.8--83S77--CIRC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5616 pcs Φύλλο δεδομένων 83-CBSF-4.5X6.5X0.8.pdf
Πλάτος - Συνολικά 4.500" (114.30mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 80-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 6.500" (165.10mm) Ύψος - Συνολικά 0.800" (20.32mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 4.500" (114.30mm) X 6.500" (165.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole