83-CBSA-1.5X2.0X0.8
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 83-CBSA-1.5X2.0X0.8--83S134--CIR
Φύλλα δεδομένων: 83-CBSA-1.5X2.0X0.8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 83-CBSA-1.5X2.0X0.8 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 83-CBSA-1.5X2.0X0.8--83S134--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5546 pcs Φύλλο δεδομένων 83-CBSA-1.5X2.0X0.8.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 80-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Ύψος - Συνολικά 0.800" (20.32mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole