82-CBSASV-1.5X3.25X0.8
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 82-CBSASV-1.5X3.25X0.8--82S34--C
Φύλλα δεδομένων: 82-CBSASV-1.5X3.25X0.8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 82-CBSASV-1.5X3.25X0.8 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 82-CBSASV-1.5X3.25X0.8--82S34--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3473 pcs Φύλλο δεδομένων 82-CBSASV-1.5X3.25X0.8.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 80-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.250" (82.55mm) Ύψος - Συνολικά 0.800" (20.32mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 3.250" (82.55mm) Vent Holes in Pattern Through Hole