8-45LPC-060-BD-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 0.08 X 0.45 X 060 BD 16--8-45LPC
Φύλλα δεδομένων: 8-45LPC-060-BD-16.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 8-45LPC-060-BD-16 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 0.08 X 0.45 X 060 BD 16--8-45LPC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4829 pcs Φύλλο δεδομένων 8-45LPC-060-BD-16.pdf
Πλάτος 0.450" (11.43mm) Τύπος Fingerstock
Σχήμα - Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση Unplated
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 121°C Υλικό Beryllium Copper
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος 16.000" (406.40mm)
Ύψος 0.080" (2.03mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive