56-CBSASV-4.25X4.25X0.65
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 56-CBSASV-4.25X4.25X0.65--56S08-
Φύλλα δεδομένων: 56-CBSASV-4.25X4.25X0.65.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 56-CBSASV-4.25X4.25X0.65 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 56-CBSASV-4.25X4.25X0.65--56S08- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2738 pcs Φύλλο δεδομένων 56-CBSASV-4.25X4.25X0.65.pdf
Πλάτος - Συνολικά 4.250" (107.95mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 4.250" (107.95mm) Ύψος - Συνολικά 0.650" (16.51mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 4.250" (107.95mm) X 4.250" (107.95mm) Vent Holes in Pattern Through Hole