54-CBSA-3.5X4.0X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
54-CBSA-3.5X4.0X0.4 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Leader Tech Inc.
Περιγραφή προϊόντος 54 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Φύλλα δεδομένων: 1.54-CBSA-3.5X4.0X0.4.pdf2.54-CBSA-3.5X4.0X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 54-CBSA-3.5X4.0X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 4029 pcs Φύλλο δεδομένων 1.54-CBSA-3.5X4.0X0.4.pdf2.54-CBSA-3.5X4.0X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 3.500" (88.90mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
Συσκευασία Bulk τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Μήκος - Συνολικά 4.000" (101.60mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Συνολικά 0.500" (12.70mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole