53-CBSFPSV-1.5X2.25X0.55
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 53-CBSFPSV-1.5X2.25X0.55--53S104
Φύλλα δεδομένων: 53-CBSFPSV-1.5X2.25X0.55.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 53-CBSFPSV-1.5X2.25X0.55 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 53-CBSFPSV-1.5X2.25X0.55--53S104 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2789 pcs Φύλλο δεδομένων 53-CBSFPSV-1.5X2.25X0.55.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.250" (57.15mm) Ύψος - Συνολικά 0.550" (13.97mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Through Hole