53-CBSAP-1.5X1.75X0.5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 53-CBSAP-1.5X1.75X0.5--53S247--C
Φύλλα δεδομένων: 53-CBSAP-1.5X1.75X0.5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 53-CBSAP-1.5X1.75X0.5 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 53-CBSAP-1.5X1.75X0.5--53S247--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3641 pcs Φύλλο δεδομένων 53-CBSAP-1.5X1.75X0.5.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 1.750" (44.45mm) Ύψος - Συνολικά 0.500" (12.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 1.750" (44.45mm) Vent Holes in Pattern Through Hole