53-CBSA-2.5X4.0X0.5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 53-CBSA-2.5X4.0X0.5--53S308--CIR
Φύλλα δεδομένων: 53-CBSA-2.5X4.0X0.5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 53-CBSA-2.5X4.0X0.5 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 53-CBSA-2.5X4.0X0.5--53S308--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4184 pcs Φύλλο δεδομένων 53-CBSA-2.5X4.0X0.5.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.500" (63.50mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 4.000" (101.60mm) Ύψος - Συνολικά 0.500" (12.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole