53-CBSA-2.25X4.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
53-CBSA-2.25X4.0X0.5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Leader Tech Inc.
Περιγραφή προϊόντος 53 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Φύλλα δεδομένων: 53-CBSA-2.25X4.0X0.5.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 53-CBSA-2.25X4.0X0.5 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 3657 pcs Φύλλο δεδομένων 53-CBSA-2.25X4.0X0.5.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.250" (57.15mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 53-CBSA-2.25X4.0X0.4
53-CBSA-2.25X4.0X0.4-ND
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks Μήκος - Συνολικά 4.000" (101.60mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Συνολικά 0.500" (12.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole