53-CBSA-1.0X2.0X0.5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 53-CBSA-1.0X2.0X0.5--53S19--CIRC
Φύλλα δεδομένων: 53-CBSA-1.0X2.0X0.5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 53-CBSA-1.0X2.0X0.5 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 53-CBSA-1.0X2.0X0.5--53S19--CIRC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5612 pcs Φύλλο δεδομένων 53-CBSA-1.0X2.0X0.5.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Ύψος - Συνολικά 0.500" (12.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole