52-CBSF-1.5X4.25X0.5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 52-CBSF-1.5X4.25X0.5--52S94--CIR
Φύλλα δεδομένων: 52-CBSF-1.5X4.25X0.5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 52-CBSF-1.5X4.25X0.5 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 52-CBSF-1.5X4.25X0.5--52S94--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4016 pcs Φύλλο δεδομένων 52-CBSF-1.5X4.25X0.5.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 4.250" (107.95mm) Ύψος - Συνολικά 0.500" (12.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 4.250" (107.95mm) Vent Holes in Pattern Through Hole