52-CBSA-2.5X4.0X0.8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 52-CBSA-2.5X4.0X0.8--52S147--CIR
Φύλλα δεδομένων: 52-CBSA-2.5X4.0X0.8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 52-CBSA-2.5X4.0X0.8 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 52-CBSA-2.5X4.0X0.8--52S147--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9208 pcs Φύλλο δεδομένων 52-CBSA-2.5X4.0X0.8.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.500" (63.50mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 4.000" (101.60mm) Ύψος - Συνολικά 0.800" (20.32mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole