52-CBSA-2.0X6.5X0.6
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 52-CBSA-2.0X6.5X0.6--52S16--CIRC
Φύλλα δεδομένων: 52-CBSA-2.0X6.5X0.6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 52-CBSA-2.0X6.5X0.6 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 52-CBSA-2.0X6.5X0.6--52S16--CIRC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17965 pcs Φύλλο δεδομένων 52-CBSA-2.0X6.5X0.6.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 6.500" (165.10mm) Ύψος - Συνολικά 0.600" (15.24mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 6.500" (165.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole