50KE-CBSF-2.0X6.0X0.6
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 50KE-CBSF-2.0X6.0X0.6--KE50S45--
Φύλλα δεδομένων: 50KE-CBSF-2.0X6.0X0.6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 50KE-CBSF-2.0X6.0X0.6 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 50KE-CBSF-2.0X6.0X0.6--KE50S45-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4018 pcs Φύλλο δεδομένων 50KE-CBSF-2.0X6.0X0.6.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά CBS KE
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 6.000" (152.40mm) Ύψος - Συνολικά 0.600" (15.24mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 6.000" (152.40mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount