50-CBSA-2.5X3.75X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
50-CBSA-2.5X3.75X0.5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Leader Tech Inc.
Περιγραφή προϊόντος 50-CBSA-2.5X3.75X0.50--50S28--CI
Φύλλα δεδομένων: 50-CBSA-2.5X3.75X0.5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 50-CBSA-2.5X3.75X0.5 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 50-CBSA-2.5X3.75X0.50--50S28--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5337 pcs Φύλλο δεδομένων 50-CBSA-2.5X3.75X0.5.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.500" (63.50mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
Αλλα ονόματα 50-CBSA-2.5X3.75X0.50
50-CBSA-2.5X3.75X0.50-ND
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 3.750" (95.25mm)
Ύψος - Συνολικά 0.500" (12.70mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 3.750" (95.25mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount