50-CBSA-2.0X4.0X0.8
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
50-CBSA-2.0X4.0X0.8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Leader Tech Inc.
Περιγραφή προϊόντος 50-CBSA-2.0X4.0X0.80--50S34--CIR
Φύλλα δεδομένων: 50-CBSA-2.0X4.0X0.8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 50-CBSA-2.0X4.0X0.8 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 50-CBSA-2.0X4.0X0.80--50S34--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3611 pcs Φύλλο δεδομένων 50-CBSA-2.0X4.0X0.8.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
Αλλα ονόματα 50-CBSA-2.0X4.0X0.80
50-CBSA-2.0X4.0X0.80-ND
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 4.000" (101.60mm)
Ύψος - Συνολικά 0.800" (20.32mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount