49L-CBSA-3.75X5.75X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 49L SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Φύλλα δεδομένων: 49L-CBSA-3.75X5.75X0.4.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 49L-CBSA-3.75X5.75X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 3478 pcs Φύλλο δεδομένων 49L-CBSA-3.75X5.75X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 3.750" (95.25mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Μήκος - Συνολικά 5.750" (146.05mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 3.750" (95.25mm) X 5.750" (146.05mm) Vent Holes in Pattern Through Hole